داکت دتکتور کانالی هوچیکی SDP-3 HOCHIKI

داکت دتکتور کانالی هوچیکی SDP-3 HOCHIKI

ویژگی ها

ویژگی های داکت دتکتور کانالی هوچیکی  SDP3 HOCHIKI   عبارتند از:

  • امکان نمونه برداری از هوای درون کانال توسط سنسور های آدرس پذیر یا متعارف هوچیکی
  • قابلیت نصب در قسمت صاف یا خمیده کانال
  • ورود و خروج هوای نمونه برداری تنها با استفاده از یک لوله 60 سانتی متری
  • دارای ترمینال کد گذاری شده جهت سر بندی آسان و راحت
  • نصب و نگهداری آسان

توضیحات

امروزه در تمامی ساختمان های بزرگ و کوچک به منظور ایجاد تهویه مناسب و یکسان در تمام قسمت های ساختمان، از سیستم تهویه مرکزی استفاده می شود. این سیستم ها متشکل از مجموعه کانال های به هم پیوسته بوده که در سراسر ساختمان نصب شده و با توجه به طراحی آن ها بعضی از کانال ها وظیفه تأمین هوای تازه به داخل ساختمان و برخی دیگر وظیفه تخلیه هوای محیط به بیرون از ساختمان را دارند. این گستردگی زیاد در زمان بروز آتش سوزی باعث انتشار سریع دود و آتش و سرایت به سایر نقاط ساختمان می شود. به جهت جلوگیری از بروز این مشکل می بایست در لحظات اولیه حریق، به سرعت سیستم اعلام حریق عمل کرده و اطلاع رسانی به موقع انجام گیرد. همچنین از آنجایی که به دلیل بسته بودن مسیرهای تهویه هوا و هواسازها و یا قرار گرفتن در داخل سقف ها امکان نصب دتکتور به طور مستقیم در داخل آن ها وجود ندارد، می توان از تجهیز دیگری که برای این هدف طراحی شده استفاده نمود.

دتکتور کانالی هوچیکی مدل SDP3 در واقع نوعی دتکتور نمونه برداری است که فاقد فن جهت مکش هوا بوده و مناسب کانال های تهویه و اگزاستی است که در آن ها به طور دائم جریان هوا وجود دارد. این دستگاه بر روی قسمتی از کانال که در دسترس باشد نصب شده و با ایجاد یک حفره کوچک بر روی کانال و قرارگیری یک لوله داخل آن به عنوان مسیر ورودی هوا به داخل محفظه دتکتور، عمل آنالیز میزان غلظت دود عبوری از آن قسمت کانال توسط یک دتکتور دودی انجام می شود. هوای وارد شده به دستگاه پس از عبور از این دتکتور توسط همان لوله مجدداً به داخل کانال باز می گردد.

این داکت دتکتور فاقد دتکتور و پایه بوده که می بایست این موارد جداگانه تهیه و داخل دستگاه نصب گردد. می توان هر نوع دتکتوری چه متعارف و چه آدرس پذیر از دتکتورهای برند هوچیکی را متناسب با نیاز پروژه انتخاب نموده و داخل آن قرار دهید.

داکت-دتکتور-کانالی-هوچیکی-SDP-3-HOCHIKI

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه نصب و راه اندازی آن لطفاً به راهنمای فنی دستگاه که در پایین همین صفحه قرار دارد، مراجعه نمایید.

مشخصات

کد سفارش SDP-3
کد سفارش لوله ی نمونه برداری SDP-3 PIPE (0.6M)
دامنه دمای اجرایی منفی 20 تا مثبت 50 درجه سانتی گراد
دامنه دمای انبارش منفی 20 تا مثبت 70 درجه سانتی گراد
حداکثر رطوبت 99% – بدون تراکم ( در دمای 40 درجه سانتی گراد)
رنگ / جنس بدنه سبز یا طوسی / ABS
درجه بندی IP IP54
وزن / ابعاد 640 گرم / 280 طول × 150 عرض × 100 ارتفاع میلی متر
دتکتورهای هوچیکی سازگار تمامی مدل های آدرس پذیر تمامی مدل های متعارف

برای دانلود هر یک از فایل ها کلیک کنید:

لینک های مرتبط